Hlavné menu

Spôsoby doručenia

Kupujúci má v rámci vytvárania objednávky možnosť vybrať si jeden z nasledovných spôsobov doručenia (dodania) tovaru:

a) osobné prevzatie tovaru na predajni predávajúceho na adrese Michalská 2432/91, 060 01 Kežmarok, alebo Priemyselná 6, 085 01 Bardejov. Predávajúci neúčtuje žiadne poplatky spojené s týmto spôsobom doručenia resp. prevzatia tovaru.

b) doručenie tovaru na adresu, ktorú uviedol kupujúci v objednávke ako adresu doručenia, a to prostredníctvom doručujúceho kuriéra Toptrans, alebo prostredníctvom iného zmluvného kuriéra predávajúceho. Poplatok za takýto spôsob doručenia je nasledovný:

v prípade, ak hmostnosť tovaru tvoriaceho predmet kúpnej zmluvy nepresiahne 0,5kg, predstavuje poplatok za prepravu sumu vo výške 3,00 EUR vrátane DPH.

Predpokladaná dostupnosť tovaru je uvedená pri každom tovare na internetovej stránke elektronického obchodu predávajúceho. V prípade, ak je pri konkrétnom tovare uvedené, že ide o tovar na objednávku, alebo ide o tovar, ktorý je momentálne vypredaný, oznámi predávajúci kupujúcemu po preverení dostupnosti tovaru u dodávateľov, časovú dostupnosť objednaného tovaru.

Pre viac informácií si môžete prečítať Všobecné obchodné podmienky.

Doručenie

tovar skladom, Vám doručíme do 2-7 pracovných dní

Vratenie tovaru

tovar nám môžete vrátiť
do 14 pracovných dní

Odbornosť

radi Vám poradíme
na tel. č. 0911 165 300
mail: kanty@kanty.sk